EHITA ISE! PARGIMÖÖBLI LOOMISE TÖÖTUBA

EHITA ISE! PARGIMÖÖBLI LOOMISE TÖÖTUBA

6.-9.06.2023 kell 10:00-20:00

Narva kunstiresidentuur, Joala 18, Narva

Nadežda Sassina ja kohalike vabatahtlike eestvedamisel

Registreerimine: https://forms.gle/Hno2sVbSqGJhyByx9

Avalik mööbli esitlemine toimub 11.06 “Krenych Sunday” aiapeo raames.

Kutsume kõiki huvilisi pargimööbli loomise töötubadesse. Mööbel valmib Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala magistrandi Nadežda Sassina ja kohalike vabatahtlike eestvedamisel ning jääb Narva kunstiresidentuuri ette inimeste avalikuks kasutamiseks.

Mööbel ehitatakse taaskasutatud puidust (ehitusplatsi jäägid, vanad euroalused). Kohaletulijatel tekib võimalus tutvuda puidu taaskasutamise võimalustega ja tähtsusega, tööriistade kasutamisega ning panna end proovile tänavamööbli ehitamises.

Tänavamööbli ehitamine hakkab toimuma Narva Kunstiresidentuuri hoone ees iga päev alates 10:00 kuni 20:00. Üritus on tasuta ning kohale on oodatud igas vanuses inimesed. Terve päev kohal olemine pole tähtis. Tule kohale kas või üheks tunniks! Vajame iga abikätt, et saada mööbel valmis.

TÄHTIS!

Kui sul on kodus või suvilas tööriistad (käsisaag, mõõdulint, akutrell jm) või viskamiseks mõeldud puidujäägid, palun, võta kaasa. Soovitatav on ka töökinnaste olemasolu, sest tegemist on hööveldamata puiduga.

9. JUUNIL TÄHISTAME TÖÖDE LÕPPU SAUNAPEOGA!!!

Tule kohale, kutsu sõpru!

TEEME KOOS NARVA PAREMAKS!