Näituse külastus ja giid
Narva kunstiresidentuur on avatud neljapäevast pühapäevani. Sellel ajal on võimalik külastada meie maja ning galeriiruumides olevat näitust. Majas võtab külalisi vastu giid, kes tutvustab põgusalt maja ajalugu ning näitab näitust ja ruume. Ühekordse külastuse hind on 1€, muuseumikaardi ettenäitamisel on külastus tasuta. Tasuta külastus kehtib ka pensionäridele ja lastele. Maksta saab sulas ja kaardiga.

Tuur Narva kunstiresidentuuri majas
Narva kunstiresidentuuris on võimalik ettetellida tuuri, mille jooksul tutvustatakse maja ajalugu, räägitakse residentuuri tegevustest, Narvast ja kunstist, ning võib juhtuda ka, et satute kokku mõne resideeruva kunstnikuga. Tuure pakume eesti, vene ja inglise keeles ning seda viib läbi üks NARTi tiimiliikmetest. Tuuri kestvus on ligikaudu 45 minutit. Hind on 4€ inimese kohta, miinimum 50€. Maksta saab sulas, kaardiga või arvega.

Seminarid ja sündmused 
Pakume ruume seminaride ja muude sündmuste läbiviimiseks. Esimesel korrusel saab valida nelja ruumi vahel, ruumiplaaniga saab tutvuda siin. Teisel korrusel asub retrohõnguline kinosaal, kus on 140 istekohta ning slaidide näitamise võimalus suurel ekraanil. Soovi korral saab küsida hinnapakkumist:  residentuur@artun.ee.

Haridusprogrammid 
Narva kunstiresidentuur pakub harivaid tuure kunstinäitustel, kust ei puudu ka meisterdamine või muu loominguline tegevus. Rohkem infot haridusprogrammide kohta saab küsida meili teel residentuur@artun.ee

Majutus
Narva kunstiresidentuur ei paku majutust gruppidele ega eraisikutele. Residentuuris osalevaid kunstnike valitakse avatud konkurssi põhjal, mis toimub iga aasta sügisel.