16.04.2022 14:00

kõik sündmused

Paberilõikamise töötuba

Paberilõikamise töötuba

Laupäeval, 16. aprillil kell 14-17
Täiskasvanutele ja noortele, sissepääs 1 euro.

Pilte saab luua ka paberit lõigates ja see on põnev.  Töötoas kasutatakse ajakirjadest ja raamatutest päris fotosid ja muud materjali. Igaüks võib improviseerida, aga võib ka šabloonide ja mustrite abi kasutada. Töötuba juhendab NARTi residentuurikunstnik Kaisu Koivisto ning on mõeldud täiskasvanutele ja noortele. Lapsed on oodatud koos vanematega. Registreeru siin, kohtade arv on piiratud – https://forms.gle/MEGT6Rv3eSqvHRCk7

Vanad ajakirjad on hea materjal paberilõikamiseks. See tõstab loovust ja kujutlusvõimet. Vanast paberist tekivad uued kujundid, pildid ja ideed. Lõpptulemus on alati üllatav.  Töötoas osalejad loovad paberist kunsti iseseisvalt, aga võivad teha ka koostöös suurema kollaaži. Kaisu on ette valmistanud palju näiteid, mida mis on abiks alustamisel ja ideede põrgatamiseks.

Paber ja käärid on ette osalejatele valmis pandud, kuid võib ka ise oma pabereid ja käärid kaasa võtta.

Kaisu Koivisto on multidistsiplinaarne kunstnik Helsingist, Soomest. Ta töötab multimeedia installatsioonide, fotograafia, skulptuuride ja video valdkondades. Koivisto on inspireeritud ajaloost, linnastumisest ja keskkonna nähtavatest muutusest.