27.06.2020 15:00

kõik sündmused

Mattias Malk: Ajutine Aadlik

Mattias Malk: Ajutine Aadlik

15.00-19.00
27. juuni 2020
Narva kunstiresidentuur, NART

“Ajutine aadlik” on näitus ja pole ka. Eelkõige on see kutse veeta ühiselt aega, jutustada Narva teemadel ja saada osa NARTi potentsiaalist. See on pigem pidu, kui kõrgkultuur. Projekti autor on NARTi praegune resident, Mattias Malk. Viimase paari nädala jooksul on ta elanud Narvas ja üritanud tutvuda linna ja selle elanikega. Teda huvitab eriti see, kuidas suhestub ümbritseva keskkonnaga NART ning tema ise residendina. Olles harjunud elama 35㎡, mitte 1000㎡ peal, tundis ta end paratamatult privilegeerituna. Mida kogu selle pinnaga peale hakata? Kuidas see koht kohalikule Narva elanikule näib? Kes on siia oodatud?

Kutsume teid veetma mängulist pärastlõunat Narva kunstiresidentuuris NART. Laupäeval, 27. juunil on igaühel võimalus tunda end ajutiselt aadlikuna: veeta aega endises Kreenholmi direktori villas, vaadata veidi kunsti ja mängida galerii seinte vahel ning maja ümber linnagolfi. Õhtu lõpetuseks murrame ühiselt leiba.

Üritus on tasuta ning toimub eesti ja vene keeles. Oodatud on kõik. Võimalusel võtta teistega jagamiseks kaasa söögipoolist.

Facebook LINK

*Illustratsioon: Viktor Gurov