09.09 - 10.09.2023

kõik sündmused

Kreenholmi kogukonnaaia hooaja lõpu tšill ja grill ⎜ Station Narva

Kreenholmi kogukonnaaia hooaja lõpu tšill ja grill ⎜ Station Narva

Laupäev, 9. september kell 16–18
Pühapäev, 10. september kell 11–16

Kreenholmi kogukonnaaed on koht, kus narvakad saavad tegeleda linnaaiandusega, osaleda kunstnike töötubades ja teha palju muudki. Igal suvel võõrustab aed uusi kunstiresidente ning pakub tihedat töötubade programmi. Tänavu kolis aed tagasi Narva kunstiresidentuuri kõrvale ning seda aitasid pidada kunstnikud Juliana Foronda ja Xiyao Chen. Peenraid aitas rajada Lasnaidee MTÜ, toimusid töötoad ka Narva sotsiaalkeskuse klientidele.

Pärast rikkalikkku hooaega on aeg vaadata tagasi, mõelda tehtud tööle, ja uurida, mida õige aias selle ajaga jõuti kasvatada. Hooaja lõppu pühitseme kogukonnaaias peokestega lausa kahel päeval.

Laupäeval, 9. septembril kell 16–18 ootame külalisi Kreenholmi kogukonnaaeda tšillima. Muusika mängib ning pakume suupisteid ja märjukest.

Pühapäeval, 10. septembril  alustame juba kell 11 ja lõpetame kell 16.
– Kunstiresidentuuri kinosaalis linastuvad Meelis Muhu doklfilmi “Lasnamäe kõplajad” (2019) ja Sandra Kosorotova autorifilmi “Kas ma tohin siin kasvada“ (2022). 
– Kell 14 toimub Meelis Muhuga väike vestluskohtumine.
– Pühapäeval peame pidu potluck’i stiilis, paludes osalejatel kaasa tuua oma söök ja jook, et seda ühisel suurel laual kõigiga jagada.

Kõik on oodatud! 

Uuri Station Narva festivali programmi siit: https://stationnarva.ee/