06.02.2022 16:00

kõik sündmused

“Köögijutud” Kuzja Zvereviga

“Köögijutud” Kuzja Zvereviga

Pühapäeval, 6. veebruaril toimub Narva Kunstiresidentuuris “Vestlused köögis” formaadis järjekorras teine ​​kohtumine. Külaliseks on seekord Narva kunstnik Kuzya Zverev.

Ürituse toimub kunstiresidentuuri köögis, õdusas atmosfääris. Pakutakse teed ja hambaalust. Osaleda saab nii reaalelus, kui ka võrgu vahendusel. Nii tehakse Tallinna Vene Muuseumis, kust see formaat pärit on. Ülekande linki jagame ürituse päeval. Kohtumine toimub kell 16.00. Juhul, kui soovid sellest osa võtta ja kohale tulla, anna sellest teada. Kohapeal on ruumi 10 inimesele, seega palume registreeruda esimesel võimalusel – https://forms.gle/s822H5CsoSEEJydL9. Vaja kaasa võtta ka Covid-tõend ja ID kaart ja sussid.

Kuzya Zverev (Vladislav Kuznetsov) on Eesti Kunstnike Liidu ja Eesti Vabade Graafikute Ühenduse liige, kes osaleb tihti rahvusvahelistel ja kodumaistel näitustel. Kunstnik, õpetaja, stuudio “Sammud” asutaja, veidike ka luuletaja, ja laulja, klassikalise kirjanduse armastaja. Ta on sündinud Venemaal, Kostromas (1961). Lõpetanud Jaroslavli kunstikooli ja Kostroma pedagoogilise instituudi. Oma elu Eestis alustas ta Sillamäelt. Narvas on ta juba üheksakümne seitsmendast aastast. Ta osaleb regulaarselt Narva kunstinäituste ja kunstifestivalide. Tema kunsti ostavad nii muuseumid või eraisikud. Hüüdnimeks on tal Kuzya Zverev.