10.07.2019 15:30

kõik sündmused

Kasinski häärber – Bianca Casady

Kasinski häärber – Bianca Casady

Teretulemast Kasinski häärberisse – Bianca Casady Narva kunstiresidentuuris

 

Resident Bianca Casady (CocoRosie) on koos rahvusvahelise meeskonnaga viimased kaks nädalat otsinud vastuseid küsimustele endise Kreenholmi tehase direktori villas – Narva kunstiresidentuuri(Joala 18, Narva) sisemuses ja selle ümber.

 

Usume, et leidsime midagi, millel on eilse päeva lõhn ja kõla, kuid, mis annab aimdust homsest päevast. Residentuurihoonet kujutletakse Kasinski häärberina – 19. sajandi helilooja ja filosoofi kodu, kelle perekonnanimi on kõigile teadmata. Siin lavastas Kasinski oma teenijaskonnaga eksperimentaalseid lavastusi. Ta on palganud keelpillikvarteti, kes tuleb väljakujunenud rutiini järgi kohale, et mängida tema ebaõnnestunud partituure olematule publikule.

 

Me soovime kutsuda väikest gruppi eksklusiivsele work-in-progress ettenäitamisele kolmapäeval 10. juulil. Sa sisened häärberisse vaimuna, kus sa koged erakordset teatraalset materjali kõikehõlmavas ja kaasavas esitluses. Me palume külastajatel kanda eelistatavalt mustvalget ametlikku riietust. Igasugune püüd esinejatega dialoogi astuda on kasutu, sa oled kõigest vaim – aga kõik, mida sa näed, kuuled ja koged on nüüdsest sinu hoida.

 

Residendid: Bianca Casady, Ira Anufrieva, Heiki Eero Riipinen, Per Magnus Barlaug, Bino Sauitzvy, Linn Haldrup Lorenzen, Rebecca Wright, Aurora Déon, Karoline Clasen Holland

 

Sündmusel osalemiseks 10. juulil kell 15.30-17.30 kirjuta email ann.vaikla@artun.ee

 

Pressiteate link

 

Korraldaja: Narva kunstiresidentuur

Kontakt: Ann Mirjam Vaikla / ann.vaikla@artun.ee