20.01 - 23.02.2024

kõik sündmused

Masha Pryven’i seminaride seeria “Narva – kunstiraamat”

Masha Pryven’i seminaride seeria “Narva – kunstiraamat”

Mis: kuuest seminarist koosnev sari Narvas elavatele teismelistele “Narva – kunstiraamat”, mille lõpus korraldame veebruaris tehtud töödest pop-up näituse NARTis.

Millal: Esimene kohtumine on 20.01, laupäeval kell 11. Järgmised kohtumised on igal nädalal samal ajal. Kokku toimub umbes 6 kohtumist samale grupile: 27.01, 03.02, 10.02, 17.02 ja 23.02.

Kus: NART, Joala 18

Osalemine on tasuta

Ukraina-Saksa kunstnik ja fotograaf Masha Pryven kutsub noori Narva elanikke vanuses 13-20 aastat looma oma kodulinnast Narvast eksperimentaalseid kunsti raamatuid. Nad kasutavad leitud materjale ja avastavad uusi viise oma ümbritseva nägemiseks.

NB! Kohtade arv on väga piiratud ja palume registreeruda siin: https://forms.gle/vhgbhLuVcaYcUe3V6

NB! Tule lihtsalt esimesele kohtumisele tutvuma! Kohustusi ei ole.

NB!  Mida võtta kaasa esimesele kohtumisele? Leia kodust 5-10 eset, mis võivad midagi sinu kohta rääkida. Võib-olla on see midagi, mida sa tahtsid ära visata, aga mingil põhjusel ei ole seda teinud.

Töötubades uuritakse, kuidas on tunne elada oma koduskohas elada. Millised on sinu lemmikkohad Narvas ja kus tunned end ebamugavalt? Kas see on sinu lapsepõlvemälestuste linn või poliitiliste pingete linn? Kuidas oleks luua oma ilma sõnadega raamat, kus on ainult objektid? Ja kui selle raamatu nimi oleks NARVA, milline see välja näeks?

Lõpuks luuakse raamatud, mis koosnevad tänavalt või kodust leitud esemetest, vanadest või uutest fotodest või millest iganes autorid soovivad sinna panna. Osaleja saab valida, milline raamat tuleb!

Kui oled huvitatud loovatest ülesannetest, oled oodatud osalema! Eelteadmisi ei ole vaja, kõik on oodatud.

Masha Pryven (sündinud Ukrainas) on kunstnik, kes elab ja töötab Berliinis. Ta teeb koostööd erinevate inimestega, kes on samas ka tema kunstiteoste kaasautorid.

https://mashapryven.com/