22.09.2018 00:00

kõik sündmused

Kaisa Leka ja Christoffer Leka

Kaisa Leka ja Christoffer Leka

Kaisa Leka & Christoffer Leka

AVATUD LOENG JA TÖÖTUBA

 

22. september, 2018

Toimumisaeg: 13.00 – 18.00

 

Üritus Facebookis

 

22. septembril toimub kunstnike duo Kaisa Leka & Christoffer Leka avalik loeng Ebatäiuslik, millele järgneb töötuba noortele Saladuslik postkaart. Sündmused toimuvad Station Narva kunstiprogrammi raames Narva kunstiresidentuuris (Joala 18, Narva).

 

AJAKAVA 22.09:
13:00 Kaisa Leka & Christoffer Leka avalik loeng Ebatäiuslik
15:00 Töötuba noortele Saladuslik postkaart (eelregistreerimisega: ann.vaikla@artun.ee)
*Sündmused on inglise keeles venekeelse tõlkega.

 

Kaisa Leka ja Christoffer Leka tutvustavad oma uusimat publikatsiooni Ebatäiuslik, mis kujutab endast reisipäevikut nende rattamatkast New Yorgist San Franciscosse. 2016. suvel sõitsid nad ratastega ühest Põhja-Ameerika kontinendi otsast teise saates selle jooksul iga päev ühe postkaardi Christofferi sugulastele. 110 postkaardist jõudis Soome 104, millest nad on kokku pannud publikatsiooni. See võitis Comics Finlandia auhinna parima soome graafilise novelli eest (2017) ning kaunima raamatu aasta tiitli.

 

Töötoas Saladuslik postkaart teevad osalejad juhendajate näpunäidete järgi oma koomiksi. Eelnev kogemus ei ole vajalik – võta kaasa lemmikpliiats, märkmik ja visandipaber!

 

Kaisa Leka on soome koomiksi kunstnik ning seikleja, kes koos kaaslase Christoffer Lekaga publitseerib autobiograafilisi raamatuid “olemise kunstist”. Kaisa on eelnevalt nomineeritud Soome Koomiksi Liidu Puupäähattu preemiale ning mitmed duo poolt tehtud raamatud on võitnud erinevaid auhindu (sh Grafia’s Gold Award).

 

Sündmusi toetavad Soome Instituut ja EV100 kunstiprogramm.

 

Festivali lisainfo: www.stationnarva.ee