01.06.2019 - 16.06

kõik näitused

TASE näitus

TASE näitus

EKA TASE EXHIBITION

 

31. mai-16. juuni, 2019

 

NART – Narva Kunstiresidentuur

Galerii ruumid, 1. korrus

Joala 18, 20103 Narva

Avatud: K-R: 12.00-18.00; L-P: 12.00-20.00; E-T: Suletud

 

Üritus Facebookis

 

#NART #narvaartresidency #EKA #tase19

 

Esmakordselt laieneb Eesti Kunstiakadeemia tudengite lõputööde näitus TASE Narva kunstiresidentuuri! Eksponeeritakse disainiteaduskonna magistrantide projekti “Aksessuaaride väikeseeria” (juhendajad: Marta Moorats ja Aleksander Jakovlev). MA lõputööde ettekannetega astuvad avamise päeval üles urbanistika tudengid (juhendaja: Maroš Krivy) ja kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituudi tudengid (juhendaja: Andres Kurg).

 

Avamine: 1. juuni 2019
NART – Narva kunstiresidentuur (Joala 18, Narva)

 

Ajakava 1.06:
10:30 buss väljub Tallinnast EKA eest (Põhja pst 7). Registreerimine ann.vaikla@artun.ee.
13:30 buss jõuab Narva kunstiresidentuuri (Joala 18)
14:00 näituse avamine
15:00-17:30 tudengite ettekanded
18:00 buss väljub tagasi Tallinna
21:00 buss jõuab tagasi Tallinna (Põhja pst 7)

 

Näitusel “Aksessuaaride väikeseeria” osalevad kunstnikud:
Anni Kivisto, Erle Nemvalts , Johanna Tamm, Kaisa Krusenberg, Oliver Kanniste, Anna-Liisa Hanni, Terje Meisterson, Ketlin Kuusing, Greete Rüütmann, Henri Kaarel Luht, Mart Vaarpuu, Aleksandra Kazanina, Andres Mäekallas, Rünno Kulver, Katrin Aasmaa, Kerttu Rannik, Anna Roomet, Siim Simmermann, Cathy Saarm, Maarika Karm, Kristiina Jeromans, Cärol Ott, Triin Tint, Vitali Valtanen, Anna Viik Archanjo

 

Ettekanded 15.00-17.30:

 

1. Kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituut:

– Michael Keerdo-Dawson, “Being (,) Undone: The Romanian New Wave and the Limits of Epistemic Violence“
– Hazuki Okemoto, “The Neurodivergent Person’s Inside Out”
– John David Antoni Winslow, “I want to be the machine in your hand: Seven theses on the smartphone.“
– Monireh Sadat Razavi Ganji, “Blackest of the Black Boxes: A Study on Copyright Issues Related to Dariush Mahrjui’s Pari”

 

2. Urbanistika eriala:

– Sean Tyler, “Alternative Ecologies: Designing the Green City?”
– Oskar Brohager Öhrling, “Territoriralizing the Digital Society: The Case of Ülemiste City, Tallinn”
– Anastassija Malkova, “Border Zones and Their Disappearance in Tallinn, Berlin and Jerusalem”

 

Üritus Facebookis