28.12.2021 19:00

kõik sündmused

“Vestlused köögis” Andrejs Rusinovskisega

“Vestlused köögis” Andrejs Rusinovskisega

“Vestlused köögis” Andrejs Rusinovskisega

Millal: 28. detsember kell 19.00
Kus: Narva kunstiresidents, Joala 18, Narva
Sissepääs on tasuta, üritus toimub vene keeles.

Narva kunstiresidentuur alustab üritustesarjaga “Vestlused köögis”. See on hubane vestluse formaadis üritus, millega alustas Tallinna Vene Muuseum 2021. aasta sügisel ja millest on osa võtnud mitmed tuntud kultuuritegelased. Narvas toimuvad vestlused hubases NARTi köögis (Joala 18), kus kohtume kultuuri- ja ühiskonnategelaste, kunstnike ja teiste huvitavate inimestega. Vestlus toimub vabas õhkkonnas teed juues ja suupisteid süües.

Ürituselt teeme ka videoülekande, nii et osaleda saab ka veebi vahendusel. Lingi laeme Facebooki’i üles vahetult enne ürituse algust.

Esimese kohtumise külaline on LVLup Videomängumuuseumi kaasasutaja Andrejs Rusinovskis. Ta on ka Arvutimängude Arendusklubi eestvedaja, tegeleb kooliõpikute arendamisega, teeb tihedat koostööd rahvusraamatukoguga ja varsti annab välja enda lasteraamatu. Järgmise aasta jaanuaris avatakse NARTis projekt nimega “VGA”, mille raames paneb LVLup! muuseum üles oma satelliitnäituse kunstiresidentuuri keldriruumidesse. Andrejs on selle projekti juures asendamatuks koostööpartneriks. Andrejsiga arutleme mitte ainult mängude ja vanade konsoolide teemasdel, vaid ka identiteedi üle ning püüame koos vastata küsimusele – “Kust me pärit oleme, kelleks me saada võime ja kas see lõppkokkuvõttes loeb?”

Meie köök on küll ruumikas, kuid ruum on piiratud (mahub 8 külalist). Seega palume üritusele registreeruda selle lingi kaudu: https://forms.gle/mUiVCXRxJxWEZ76JA

Üritusel osalemine ainult vaktsineerimistunnistuse ja ID kaardi ettenäitamisel.
Üritust toetab Briti Nõukogu.