12.05.2018 15:00

kõik sündmused

Töötuba Nr 4 | Learn how to DJ

Töötuba Nr 4 | Learn how to DJ

Endamisi Salamisi (Niilo Leppik)

DJing TÖÖTUBA

 

Toimumisaeg:

12.05.2018 – 15.00-18.00 (osalejate soovil pikemalt)

 

Üritus Facebookis

 

On jõudnud kätte aeg kutsuda erinevate alade professionaale Narva lisaks siin resideeruvatele kunstnikele!

Seega oleme alustanud koostööd PÄÄSTEVESTiga (Lifejacket Studios) – visionäärse plaadifirma ja helistuudioga Tallinnast, mille eestvedajaks on Simon White (UK). PÄÄSTEVEST toob endaga kaasa muusiku, DJ ja produtsendi: Endamisi Salamisi (Niilo Leppik), kes annab töötoa DJtamise telgitagustesse.

Endamisi Salamisi on eesti alternatiivse muusika skeene üks tähelepanuväärsemaid artiste. Ta alustas eksperimentaalse hip hop-ga ning on sealt liikunud techno ja ambient žanrite suunas. Tema viimane album “Women That I Trust” tuli välja 2018. aasta jaanuaris.

Kutsume töötoas osalema igas vanuses huvilisi, keda huvitab muusika miksimine, mille tarbeks toob oma imetabase tehnika kohale PÄÄSTEVEST. Töötoas osalemiseks pole vaja selle alaseid eelnevaid teadmisi – tule kohale ja hakkame üheskoos eksperimenteerima!

 

Nb. Töötuba on tasuta, aga oleme kohale kutsunud imemaitsva India restorani Silver Minti, kes pakub töötoa vältel erinevaid suupisteid – selle jaoks võta kaasa veidi sularaha $$$!

 

Lisainformatsioon:
http://lifejacket.ee/
https://soundcloud.com/endamisi-salamisi

 

Ümbersõit – Narva noorte hariduslik kunstiprogramm on seotud regiooni kultuuripärandiga kombineerides tegevusi, mis kaasavad kujutavat, heli- ja etenduskunsti, kuraatoripraktikat ja kogukonnaga koos loomise põhiseid ülesandeid. Programmi eesmärgiks on selles osalejate julgustamine neid ümbritsevat keskkonda analüüsida ning mõelda loominguliselt. Programmi keskmeks on professionaalsete ehk resideeruvate kunstnike ning noorte vaheline kohtumine ning koostöö. Töötoad leiavad enamuses aset Narva kunstiresidentuuri hoones, mis annab võimaluse suhestuda lähedal asuva ajaloolise Kreenholmi tehasega ning mõelda kriitiliselt selle kaasaegsete kasutusvõimaluste peale. Kirjeldatud kontekst seab eesmärgiks avada erinevaid külgi kunsti tegemisest ja eksponeerimisest selle tavapärasest keskkonnast väljaspool ning katsetada sellega nii avalikus kui kogukonna poolt kasutatavas või postindustriaalses ruumis.

Töötuba toetab EV100 kunstiprogramm.

 

Narva kunstiresidentuuri eestvedajaks on Eesti Kunstiakadeemia koostöös Narva Gate-ga ning seda toetab Kultuuriministeerium.