29.10 - 30.10.2022

kõik sündmused

Kutsete festival | Territooriumide (Ümber)mõtestamine

Kutsete festival | Territooriumide (Ümber)mõtestamine

Kutsume kõik kunstihuvilised nädalavahetusel (29.10-30.10) külla! Nimelt toimub meie majas Kutsete Festival, mis koosneb loengutest, aruteludest, töötubadest ja pidulikust õhtusöögist Narva kunstiresidentuuris ja selle ümbruses. Üritusega tähistatakse ka varialambo ja Andréa Stanislavi näituse avamist.

Festival algab laupäeval, 29. oktoobril toimuva seminariga ja jätkub pühapäeva hommikul töötubade ja etendustega. Festival on tasuta ja kogu programm toimub paralleelselt inglise ja vene keeles.

Festival on neli aastat kestnud uurimisprojekti “Territooriumide (Ümber)mõtestamine” viimane osa. Loodame, et see toob kokku projektis osalenud inimesed nendega, kes pole veel jõudnud sellega tutvuda. Viimase nelja aasta jooksul oleme veetnud aega Narvas, mõeldes selle tuleviku ja Läänemere regiooniga seotud teemadele koos kohalike elanike, kunstnike ja teadlastega paljudest erinevatest valdkondadest. See festival on võimalus jagada mõtteid, luuletusi, videoid, konflikte maailmavaadete ja koosolemise viiside vahel, mida oleme selle aja jooksul avastanud ning millest oleme arenenud ja õppinud. Programmiga saab lähemalt tutvuda: https://reconfiguringterritories.net/festival-of-invitations/