NART otsib tunnijuhte! Tööamps kunstiresidentuuri majas ja näitustel. 

NART otsib tunnijuhte! Tööamps kunstiresidentuuri majas ja näitustel. 

Mis töö?

NART otsib inimesi, kes aitaks meil erinevaid laste- ja täiskasvanute gruppe vastu võtta. Tunnijuht tunneb materjale maja ajaloost, ja teab, kuidas viia läbi grupile loovtööd (nt. trükitehnikas Kreenholmi mustritega postkaardide meisterdamine). Ta oskab viia läbi näitusel tuuri ning initsieerida grupis kunstiteemalisi arutelusid. Meie poolt on juhendamine ja haridusprogrammide juhendid ette valmistatud.

Millal toimuks?

Loodame, et meil saab olema väike grupp partnereid, kellele saame jooksvalt hõigata, et “kes saaks tulla järgmise nädala kolmapäeval kl 15 tegema haridusprogrammi 7 klassi grupile eesti keeles”. Loodetavasti mõni partneritest on sel hetkel vaba ja tuleb programmi läbi viima. Tavaliselt on programmid 1-2 tundi. Me hetkel veel ei tea, kui tihti neid tulema hakkab, kuid loodame, et ajapikku ikka igal nädalal 2-3 võiks olla. Tunnijuht saab tunni- või korratasu – saame arveldada arvega, või teha töövõtulepinguid.

Mis keeled?

Eelistame inimesi, kes saaksid hakkama ka kahes keeles. Meil peaks partnerite hulgas olema piisavalt ka neid, kes valdavad eesti keelt, aga samas kõik ei pea valdama.

Kellele sobib?

Sobib inimesele, kes ei pelga olla grupi ees ja kellele meeldib ka lastega tegeleda. Sobib neile, kel on päevakavas natuke paindlikust ja vaba aega. Loodame, et leiame partnereid, eks on valmis vähemalt 1-2 aastat meiega kaasas olema.

Kuidas toimub?

Ootame huvitatud inimeste kirju lähiajal –  mida varem seda parem, kuid hiljemalt 15.11 aadressile johanna.rannula@artun.ee. Soovija võiks kirjutada endast ja kuidas tal on aega selliseid tööampse vastu võtta. Siis valime partnerid välja ja 22.11 on meil plaanis juba esimene juhendamine.